Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutăm şoferi pentru maşini (autoutilitare) de salubritate - pentru firme din Germania, interesaţi de un contract de muncă în Germania pe o perioadă nedeterminată de timp cu toate drepturile! CERINŢE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - permis de conducere categoriile C sau CE - Disponibilitate de a conduce o masina cu volan pe partea dreapta - C95 Module - Atestat pentru marfa - disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ BENEFICII: - Contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - Loc de munca sigur şi stabil - Tipul de activitate se desfasoara in Germania, in zona: Raum Regen - Raum Deggendorf - Salariul de baza: între 1800 - 2000 Euro NET/Lună !!! - Asigurare medicala - cazare asigurata - dreptul la o locuinţă (chirie) proprie în Germania - dreptul la o alocaţie pentru coppii minori sau studenţi Recrutarea se face pentru data de 1 IULIE ! NU PERCEPEM NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE!

Cerinte

Recrutăm şoferi pentru maşini (autoutilitare) de salubritate - pentru firme din Germania, interesaţi de un contract de muncă în Germania pe o perioadă nedeterminată de timp cu toate drepturile! CERINŢE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - permis de conducere categoriile C sau CE - Disponibilitate de a conduce o masina cu volan pe partea dreapta - C95 Module - Atestat pentru marfa - disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ BENEFICII: - Contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - Loc de munca sigur şi stabil - Tipul de activitate se desfasoara in Germania, in zona: Raum Regen - Raum Deggendorf - Salariul de baza: între 1800 - 2000 Euro NET/Lună !!! - Asigurare medicala - cazare asigurata - dreptul la o locuinţă (chirie) proprie în Germania - dreptul la o alocaţie pentru coppii minori sau studenţi

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja