Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi profesionisti C+E pentru Irlanda. Se transporta marfa generala din Irlanda catre Anglia si Europa. Masinile au volan pe partea stanga cat si dreapta. Se lucreaza 3 luni cu una acasa. Se ofera salariu fix. Nu se schimba capul tractor. Se ofera bilet de avion. Testarea are loc in CONSTANTA si BACAU pe data de 30,31- 05- 2015.Testarea consta in parcarea la rampa. Lunar se parcurg maxim 8000 km. Se cere limba engleza la nivel conversational, nu este necesar ADR dar reprezinta avantaj. Persoana serioasa cu chef de munca.

Cerinte

Recrutam soferi profesionisti C+E pentru Irlanda. Se transporta marfa generala din Irlanda catre Anglia si Europa. Masinile au volan pe partea stanga cat si dreapta. Se lucreaza 3 luni cu una acasa. Se ofera salariu fix. Nu se schimba capul tractor. Se ofera bilet de avion. Testarea are loc in CONSTANTA si BACAU pe data de 30,31 - 05- 2015.Testarea consta in parcarea la rampa. Lunar se parcurg maxim 8000 km. Se cere limba engleza la nivel conversational, nu este necesar ADR dar reprezinta avantaj. Persoana serioasa cu chef de munca.

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja