Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SC INFOMUNCA RECRUITMENT SRL recruteaza soferi TIR pentru transport intern in Romania NU percepm comision sau alte taxe! Pentru a fi contactat, va rugam aplicati la acest anunt! Ce ofera angajatorul: - Contract de munca legal semnat cu angajatorul - Salariu motivant: intre 3500-4500 lei net /luna. Plata salariului se efectuara in data de 15 a lunii care urmeaza pentru luna incheiata. - Se efectueaza in jur de 8000-9000 de km pe luna - Se Transporta marfa in Romania - Masinile sunt masini de generatie noua - In functie de activitatea sa, fiecare sofer este evaluat pe o perioada de timp, beneficiind ulterior si de avantaje cum ar fi masina mai noua sau cresterea salariala

Cerinte

Ce cerinte are angajatorul: - Experienta de condus de minim 6-7 luni pe TIR de 40 de tone in Romanaia sau in strainatate - Respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general

1 pozitii disponibile