Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA SOFERI PROFESIONISTI PENTRU Norvegia RECRUTAREA INCEPE AZI NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA Oferta: • Contract de munca pe o perioada de minimum 1 an de zile . • Perioada de proba 3 luni. • Contractul de munca se semneaza in Slovacia. • Se lucreaza pe TARILE SCANDINAVE (Norvegia, Suedia, Danemarca) • Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana. • Programul de munca va fi de 6 saptamani la locul de munca si 2 saptamani acasa in concediu sau 9 saptamani la locul de munca si 3 saptamani acasa. • Concediu de odihna 4 saptamani pe an (platit). • Orele de munca sunt in conformitate cu reglementarile UE. • Beneficiati de Asigurari Sociale • Asigurari de Sanatate. • Asigurari in Caz de Accident. • Perioada lucrata se calculeaza la anii de vechime pentru pensie. • Cazarea se ofera in Camion • Camioanele sunt dotate cu frigider, pat, etc. • Salariul care se ofera 1. 2300 de Euro/ luna 2. Beneficiati de o perioada de training de 2 saptamani in Norvegia. Perioada de training este platita de angajator • Veti primi echipament de protectie • Transportul Slovacia- Norvegia este platit de catre angajator • Transportul pe perioada contractuala intre tara de origine si Norvegia , sunt suportate de companie.

Cerinte

Conditii de selectie: • Experienta de minimum 2 ani in transportul international • Experienta pe camion cu remorci siloz si semiremorci reprezinta un avantaj • Experienta de transport in tarile Scandinave reprezinta un avantaj • Disponibilitate de a curata rezervoarele • Se transporta pudra, granule sau lichide (scrum, plastic, etc.) • Carnet de conducere categoria C+E, card digital tahografic si atestatul de transport marfa • Cunostinte medii de limba engleza

46 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja