Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA SOFERI PROFESIONISTI PENTRU Norvegia RECRUTAREA INCEPE AZI NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA Oferta: • Contract de munca pe o perioada de minimum 1 an de zile . • Perioada de proba 3 luni. • Contractul de munca se semneaza in Slovacia. • Se lucreaza pe TARILE SCANDINAVE (Norvegia, Suedia, Danemarca) • Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana. • Programul de munca va fi de 6 saptamani la locul de munca si 2 saptamani acasa in concediu sau 9 saptamani la locul de munca si 3 saptamani acasa. • Concediu de odihna 4 saptamani pe an (platit). • Orele de munca sunt in conformitate cu reglementarile UE. • Beneficiati de Asigurari Sociale • Asigurari de Sanatate. • Asigurari in Caz de Accident. • Perioada lucrata se calculeaza la anii de vechime pentru pensie. • Cazarea se ofera in Camion • Camioanele sunt dotate cu frigider, pat, etc. • Salariul care se ofera 1. 2300 de Euro/ luna 2. Beneficiati de o perioada de training de 2 saptamani in Norvegia. Perioada de training este platita de angajator • Veti primi echipament de protectie • Transportul Slovacia- Norvegia este platit de catre angajator • Transportul pe perioada contractuala intre tara de origine si Norvegia , sunt suportate de companie.

Cerinte

Conditii de selectie: • Experienta de minimum 2 ani in transportul international • Experienta pe camion cu remorci siloz si semiremorci reprezinta un avantaj • Experienta de transport in tarile Scandinave reprezinta un avantaj • Disponibilitate de a curata rezervoarele • Se transporta pudra, granule sau lichide (scrum, plastic, etc.) • Carnet de conducere categoria C+E, card digital tahografic si atestatul de transport marfa • Cunostinte medii de limba engleza

46 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai