Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA SOFERI PROFESIONISTI PENTRU DANEMARCA RECRUTAREA INCEPE AZI Oferta: • Contract pe perioada nedeterminata, • Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana, • Programul de lucru va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 3 saptamani acasa in concediu. • Concediu de odihna 4 saptamani pe an.( platit) • Orele de lucru sunt in conformitate cu reglementarile UE. • Nu veti detine camion propriu . Se vor planifica transporturile in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile • Cazarea se ofera intr-unul din apartamentele firmei din Danemarca, Germania, Olanda, Belgia, Franta, Anglia, Suedia, Norvegia. • Apartamentele sunt dotate cu bucatarie, baie, masina de spalat si internet Wi-Fi, dar nu uitati sa va aduceti propriile lenjerii de pat. Cazarea gratuita este oferita in apartamentele companiei. • Camionul va fi preluat de catre unul dintre colegii dumneavoastra . NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Cerinte

Conditii de selectie: • • Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 Tone incarcat) -se transporta coletarie. Se accepta atat persone fara experienta, dar talentate care stiu sa conduca tirul, cat si persoane cu experienta • Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa • Cunostinte medii de limba engleza

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

58 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja