Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va invitam sa participati la INTERVIUL CU ANGAJATORUL LA BUCURESTI INTERVIUL va avea loc la Bucuresti data 30 Noiembrie 2015 Pozitie : Sofer Profesionist Autobuz Tara : Marea Britanie harta_politica_Marea_Britanie Locatie : Londra Pozitii disponibile: 30 Locul de munca: Companie Transport Salariu : Pe perioada training-ului este de 230 lire sterline net/saptamana Pentru Sudul Londrei este 11.61 lire sterline/ora , orele suplimentare se platesc cu 16.26 lire sterline/ora Pentru Nordul Londrei este 12.34 lire sterline/ora, orele suplimentare si orele lucrate la sfarsit de saptamana se platesc cu 13.60 lire sterline/ora Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: minimum 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Se lucreaza in medie intre 38-50 de ore pe saptamana, • Plata salariului se face saptamanal, • Card de calatorie in Londra, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : primele doua saptamani de cazare sunt gratuite, dupa care angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari, • Costul transportului este suportat de angajat, • Ore suplimentare , • Concediu anual platit( 28 de zile), • Sprijin in vederea deschiderii unui cont bancar, • Ajutor in vederea obtinerii Numarului National de Asigurare(NINO),

Cerinte

Conditii de recrutare: • Experienta de minimum 6 luni ca sofer de autobuz, • Carnet de conducere categoria D, atestat rutier de transport persoane, • Cunostinte medii de limba engleza, Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

100 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja