Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Contract de munca pe perioada nedeterminata • Angajarea se face pe Romania • Perioada de Proba este de 3 luni de zile • Cazarea se ofera gratuit in Padborg intr-un hotel mic, de 7 camere dotate cu 28 de paturi • Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana • Programul de munca va fi de 6 saptamani la locul de munca si 2 saptamani acasa in concediu sau 8 saptamani la locul de munca si 3 saptamani acasa. • Concediu de odihna 4 saptamani pe an (platit). • Orele de munca sunt in conformitate cu reglementarile UE. • Beneficiati de Asigurari Sociale • Asigurari de Sanatate. • Asigurari in Caz de Accident, Deces. • Perioada lucrata se calculeaza la anii de vechime pentru pensie. • Salariul care se ofera • Pachet salarial compus din salariul de incadrare pe Romania ( 900 Ron Brut pe luna plus Diurna / 30 de zile, ) Asigurarea de calatorie in valoare de 100 Ron anual. 1. 1200 Euro lunar pentru Soferii Profesionisti cu experienta, dar care nu pot dovedi experienta 2. 1600 Euro lunar pentru Soferii Profesionisti cu experienta dovedita. • Transportul pe perioada contractuala este suportat de catre candidat.

Cerinte

• Experienta de minimum 1 an de zile in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 de Tone incarcat)- se transporta coletarie. • Experienta pe TIR cu prelata,frigorific si cargo constituie un avantaj • Experienta de transport pe tarile Scandinave ( Norvegia, Danemarca, Suedia,) si pe Europa ( Franta, Germania, Olanda, Belgia ) constituie un Carnet de conducere categoria C+E, ADR, Card Digital Tahografic Atestatul de Transport Marfa • Cunostinte medii de limba engleza, germana sau rusa

20 pozitii disponibile 108 persoane au aplicat deja