Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR agency recruteaza candidati (barbati) pentru a lucra in cadrul unei companii din Olanda . Posturile vacante sunt pentru candidati posesori de permis de conducere cu categoriile : B ,C ,E . Experienta de munca anterioara pe un post similar ( sofer profesionist ) este necesara! Cunostintele de limba engleza sau germana sunt necesare. Angajatorul ofera cazarea gratuit , iar salarizarea este intre : 1600 si 2800 Euro / luna. Program de lucru : 6 zile /saptamana -1 zi libera pentru odihna , 8,9 ore /zi. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un cv pe adresa de email a firmei noastre ,sau pot veni cu un Cv la sediul firmei .

Cerinte

Cunostintele limbii engleze sau a limbii germane. Experienta anterioara pe un post similar ; Varsta cuprinsa intre :25 -45 ani ; Stare buna de sanatate; Fara antecedente penale;

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja