Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Suedia

Descrierea jobului - Suedia

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA SOFERI PROFESIONISTI PENTRU Suedia RECRUTAREA INCEPE AZI NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA Oferta: • Angajare in Romania pe perioada nedeterminata • Contact pe perioada nedeterminata • Programul de munca este de 6 zile pe saptamana. • Programul de munca va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 2 saptamani acasa in concediu. • Concediu de odihna 4 saptamani pe an (platit). • Orele de munca sunt in conformitate cu reglementarile UE. Timpul legal si obligatoriu de munca este de 9 ore pe zi, acest lucru inseamna ca dupa 9 ore de condus pe zi, veti face pauza. • Veti avea in dotare un camion, marca Mercedes. Camioanele sunt dotate cu Frigider, cuptor microunde. • Cazarea se face in camion • Masa este responsabilitatea dumneavoastra • Trailerele sunt dube frigorifice sau containere • Veti primi echipament de serviciu: telefon de serviciu, bocanci, manusi, geaca de protectie • Va trebui sa transportati marfa in Vestul Europei si in Tarile Scandinave • Pachet salarial : Salariul lunar : 1500 euro net, include : • Salariul este de 966 Ron Brut pe luna, include si orele suplimentare • Diurna este de 45 Euro pe zi • Asigurare Allianz Voyage de calatorie • Asigurare Allianz Group Protect • Transportul cu avionul de 3 ori pe an tur-retur Budapesta- Malmo, Bucuresti -Malmo

Cerinte

• Sa aveti experienta de cel putin 2 ani in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 Tone incarcat) , mimimum 1 an de experienta pe rutele din Tarile Scandinave • Se transporta coletarie si marfuri periculoase. • Sa aveti categoriile C+E • Certificat ADR pentru marfuri generale si marfuri periculoase • Card digital tahografic • Atestatul de transport marfa (Driver Qualification Card) • Cunostinte medii de limba engleza • Experienta la imbarcare pe ferry-boat

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

42 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai