Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza Soferi Profesionisti cu categoria C+E pentru Europa INTERVIUL cu angajatorul direct va avea loc in IASI in data de 1 Octombrie 2016 !!! PENTRU ACEASTA OFERTA NU PERCEPEM COMISION!!! NU SE CERE EXPERIENTA INTERNATIONALA!!! NU SE CERE SA CUNOASTETI O LIMBA DE CIRCULATIE INTERNATIONALA!!! TRANSPORT SI CAZARE GRATUITA!!! Oferta: Salariu:• 1500 Euro • Turele de noapte se platesc suplimentar • Biletul de avion este platit de angajator • Asigurare medicala - Se transporta marfa in toata Europa - Cele mai noi si moderne camioane - Programul de lucru este de 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit - Timpul de lucru este in conformitate cu reglementarile UE - Se lucreaza pe camion, iar timpul de odihna se face in unul din centrele speciale de odihna din Europa (Nu se doarme in cabina). Aceasta cazare este gratuita si echipata. - Primiti echipament de lucru: jacheta, vesta, incaltaminte - Se face un training la angajare

Cerinte

Cerintele angajatorului: - Nu se cere experienta, dar trebuie sa treceti un test practic de condus - Nu se cere sa cunoasteti nici o limba straina !!! - Respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general

25 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja