Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati principale: - Livrarea bunurilor. - Incarcarea si descarcarea marfii. - Pastrarea unui jurnal de bord referitor cantitatea si tipul de marfa livrata. - Condusul pe distante mari. - Alimentarea cu benzina, curatarea camionului, si spalarea oglinzilor. - Raportarea catre superiori a tuturor incidentelor petrecute pe drum. AVANTAJE: - FARA COMISION DE MEDIERE! - Contract de angajare cu durata de 4 luni, cu posibilitate de prelungire pana la 1- 4 ani. - cazare asigurata si platita de companie - asigurari sociale platite de angajator, beneficiati de asigurare de sanatate si concediu de boala - 4 saptamani de vacanta platita / an - TIR-uri echipate modern, telefon mobil de serviciu, echipament de lucru asigurat - curs de pregatire si evaluare pe durata caruia candidatii sunt platiti - plecari rapide. SALARIZARE: - Salariu de baza + diurna 32 euro. Chiar si in zilele in care nu muncesc, soferii primesc diurna de 32 EUR/ zi. - salariul de baza: de la 1250 EUR net/ luna (inclusiv diurna) pana la 1.576 EUR/ luna net (incluzand diurna) in primul an de contract - posibilitate marire salariu la 1.632 EUR/ luna net in al doilea an de contract s.a.m.d. - bonus la salariu pentru performante

Cerinte

CERINTE: - limba engleza nivel cel putin mediu - premise de conducere tip C si E cu vechime de cel putin 1 an - experienta minim 1 an in Europa pe un post similar, pe TIR-uri de tonaj mare, in ultimii 3-4 ani - certificat ADR/certificate de pregatire profesionala conducator auto, diploma/specializare prezinta avantaj - card tahograf

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

40 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja