Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Marea Britanie cautam soferi TIR profesionisti cu experienta minim 5 ani condus cu volan pe dreapta. Conditii salariale: Venitul brut:1.800- 2.160 lire / luna Venitul net: aprox 1480 – 1700 lire/ luna (taxele in Marea Britanie sunt 25-30% din valoarea venitul brut) Echivalent in Euro: 2030 - 2350 Euro Net/Luna Experienta necesara: minim 5 ani experienta pe o pozitie similara. Responsabilitati: - livrarea produselor catre clienti, pe tot teritoriul UK - mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii - transportarea si livrarea produselor in conditii optime

Cerinte

- detinerea permisului de conducere categoriile B, C si CE (de minim 5 ani) - experienta in conducerea vehiculelor de categoria B, C, C1 si CE - cunosterea limbii engleze la nivel mediu/avansat - fara incidente rutiere - experienta in conducerea vehiculelor pe teritoriul UK sau condus cu volan pe partea dreapta - cunoasterea semnelor de circulatie si a legislatiei din UK - flexibilitate - disponibilitate - se doreste o colaborare pe termen lung

5 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja