Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Brains Consulting recruteaza: SOFERI TIR UK Locatie: UK, Evesham (Worcestershire) Numar Locuri vacante: 10 Tip post: Full time, Nr. de ore/sapt: minim 45 Recrutam soferi TIR pentru a lucra EXCLUSIV in UK, contract norma intreaga, pe perioada de minim 2 ani de zile. ATENTIE: Contractul incepe la 1 decembrie 2016, iar pe perioada Sarbatorilor de Craciun se lucreaza!!! Contractul de munca este de tip self-employed, se lucreaza 45 ore/saptamana, 9 ore/zi. Se va lucra 5 zile/sapt pt transport marfa in UK – se doarme in cabina, celelalte 2 zile, se asigura cazare contracost (cost chirie aprox 45 lire/sapt)

Cerinte

Venitul este de minim 100 lire sterlina brut/zi + 25 lire pentru turele de noapte. Castigul NET/saptamana (pt 5 zile/sapt) este de 550 lire sterline. In principal, munca va fi de transport / livrare produse la nivel national pentru magazinele ALDI. - Se ofera sporuri pentru munca in weekend, sporuri pentru lucrul de sarbatori, zilele libere legale. Cazarea si transportul sunt suportate de fiecare candidat, in parte. CAZAREA: Se va lucra 5 zile/sapt pt transport marfa in UK – se doarme in cabina, celelalte 2 zile, se asigura cazare contracost (cost chirie aprox 45 lire/sapt) Cerinte: - Carnet de conducere categorie CE, DigiCard - CPC (code 95) - ESTE OBLIGATORIE EXPERIENTA MINIM 2 ANI!!! - Este necesar sa treceti un test auto, in UK, se va lucra pe camioane NOI! - Nivel MEDIU limba engleza. (limbii engleza conversational). Persoanelor selectate le vom pune la dispozitie materiale specifice in limba engleza. - ATENTIE!!! Inainte de angajare se va sustine un interviu in limba Engleza cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului. FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai