Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra colaboreaza cu foarte multe companii din strainatate care ofera locuri vacante in acest domeniu in diverse tari din Europa, de aceea locurile se afla pe tot teritoriul Europei Avantaje: - Plecari rapide. - Cazarea este identificata si platita de catre companie. - Oportunitati multiple de a accesa un nivel de salarizare superior. - Chiar si in zilele in care nu muncesc, soferii primesc diurna de 32 EUR/ zi. - Fiecare 8 saptamani de munca pot fi urmate de 3 saptamani de pauza (daca angajatul doreste acest lucru). - Soferii pot primi un bonus la salariu pentru performante si capacitati superioare. - Toate TIR-urile sunt echipate cu calculator de bord pentru comunicare, navigare si gestiune a timpului de condus. De asemenea, soferii primesc telefoane mobile pentru uz la munca. - Soferii primesc tot echipamentul necesar. - Soferii sunt inregistrati pentru asigurari sociale, pensie, asigurare de sanatate si accidente la munca. - Transport local asigurat. - 4 saptamani de vacanta platita/ an.

Cerinte

Toti candidatii trebuie sa detina permise de conducere de tip C si tip E cu vechime de cel putin 1 an. Varsta: 20-55 ani Experienta de minim 1 an in Europa pe un post similar, pe TIR-uri de tonaj mare. Experienta trebuie sa fi fost efectuata in ultimii 3-4 ani, raportat la momentul prezent.

40 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja