Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Efectueaza transport rutier de marfuri pe teritoriul europei. Un circuit pe comunitate dureaza aproximativ 8 saptamani, urmate de 2 saptamani de odihna. Oferta (bonusuri, beneficii): - Venituri minime garantate intre 2100 euro si 2200 euro, pentru o luna intreaga lucrata pe comunitate(cumulat salariul + diurna). - 200 euro prima de instalare (in anumite conditii). - Bonus pentru performante. - Bonus pentru incarcari/descarcari multiple. - Bonus pentru curse cu marfa ADR(marfuri generale/colete). - Transportul de la sediu la locul de preluare a camioanelor si retur este gratuit, fiind asigurat de firma cu microbuzele proprii. - Se asigura parcare gratuita si pazita la sediu pentru autoturismele proprii. - Conditii de munca excelente, autovehicule noi MAN (fabricatie 2016/2017), echipate cu frigider, clima, sisteme automate de plata a taxelor de drum, sisteme moderne de comunicatie prin satelit, telefon mobil.

Cerinte

Candidatul ideal: - posesor permis conducere categoria C+E; - posesor atestat transport marfuri generale; - atestatul ADR constituie avantaj; - fara antecedente penale si rutiere grave; - experienta in conducerea autovehiculelor de transport marfuri pe teritoriul CE, constituie avantaj; - card pentru tahograf digital; - seriozitate si responsabilitate; - disponibilitate de lucru pentru perioade de 8 saptamani pe teritoriul CE.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai