Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Marea Britanie cautam soferi de TIR pentru transport de marfuri refrigerate (Frigo). Se conduc camioane de 40 tone. Beneficii: -Contract pe perioada de minim un an, cu prelungire -Salariu: 1980 £ – 2530 £ NET 90 £ NET/ tura de zi – 115 £ NET / tura de noapte calculul salariilor: 1 lună întreagă x 90 22 zile (tura de zi) = 1980 £ / Netto 1 luna intreaga 22 zile x 115 (tura de noapte) = 2530 £ / Netto -Training platit de angajator -Timpul de lucru este de 12 ore/zi -In timpul orelor de lucru se doarme in cabina, iar pentru timpul de odihna angajatului i se ofera cazare contracost-80£/saptamana in zona Worchester sau Birmingham. -Asigurare medicala conform legii

Cerinte

Cerinte: -Permis de conducere categoriile C+E -Minim doi ani de experienta in domeniu(de preferat in UK) -Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja