Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam soferi pentru camioane mari de 40 de tone, pentru un important angajator din Danemarca. Nu sunt necesare nici experienta multa (se accepta si incepatori) si nici limba straina (doar cei care nu au condus deloc in afara trebuie sa stie engleza la nivel mediu- se oferat training)! Daca ai vreuna din ele, reprezinta avantaj si poate aduce o crestere salariala. Tot ce trebuie sa faci este sa te prezinti la proba in Falticeni pe data de 20 August si sa demonstrezi ca tu stii sa conduci! Fara taxe, fara comisioane, fara costuri ascunse! Du-te la proba. Fa primul pas pentru viitorul tau! -Se conduce pe comunitate, in Europa de Vest. -Se transporta marfuri generale preluate din Danemarca; -primul drum va fi asigurat de angajator Gratuit cu avionul! -Salariu atractiv pentru incepatori; La inceput se va conduce pe echipaj, apoi se poate conduce si singur! -Cazare asigurata( nu se doarme in cap tractor) in centre specializate de odihna care se regasesc in toata Europa! Pentru mai multe detalii nu ezitati sa aplicati! Noi va putem ajuta acum fara niciun cost. ~Divaexim Jobs ~ A better life start with us! ~

Cerinte

Daca esti sofer fara experienta pe TIR, dar cu experienta pe camioane mai mici, automat vei avea nevoie de un training pentru a invata ce inseamna munca pe TIR pe comunitate -Trebuie sa cunosti limba engleza mai ales la nivel de intelegere ( vei fi instruit in aceasta limba) - Pe perioada training-ului care poate dura maxim 3 saptamani, vei fi platiti cu salariul pe tara + diurna de 20 de euro. Cei care au experienta pe TIR doar in tara sau foarte putin in afara, e posibil sa fie in echipaj pe o perioada de maxim 2 luni cu salariul total de 1400- 1450 euro net. Cei cu experienta pe TIR in comunitate vor fi singuri pe camion de la inceput cu salariul minim de 1500 euro in total (la care se mai adauga diverse bonusuri). Salariul se poate renegocia dupa o perioada!

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja