Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi de camion, detinatori ai categoriilor de permis C+E, pentru comunitate Se transporta alimente lichide in cisterne si containere, in toata Europa, pe cele mai noi si moderne camioane. Beneficii: -Contract pe perioada nedeterminata -Salariul este de 1955 Euro NET/luna pentru 4 saptamani lucrate, respectiv 1602 Euro NET pentru 3 saptamani lucrate cu o saptamana pauza -Biletul de avion este platit de angajator, firma angajatoare si punctul de sosire este in Amsterdam -Training platit de doua saptamani -Timpul de lucru este in conformitate cu reglementarile UE -Se lucreaza pe camioane noi si moderne si se doarme in cabina. -Asigurare medicala conform legii

Cerinte

Cerinte: -Permis de conducere categoriile C+E -Minim un an de experienta in domeniu(de preferat pe comunitate) -Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel conversational

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja