Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA SOFERI PROFESIONISTI PENTRU DANEMARCA In data de 15,16 MARTIE 2014 UN ANGAJATOR DIN DANEMARCA VINE SA SUSTINA INTERVIURI LA CLUJ-NAPOCA TESTELE DE CONDUS SE SUSTIN LA CLUJ –NAPOCA RECRUTAREA INCEPE AZI Oferta: • Contract pe perioada nedeterminata, • Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana, • Programul de lucru va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 3 saptamani acasa in concediu. • Concediu de odihna 4 saptamani pe an.( platit) • Orele de lucru sunt in conformitate cu reglementarile UE. • Nu veti detine camion propriu . Se vor planifica transporturile in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile • Cazarea se ofera intr-unul din apartamentele firmei din Danemarca, Germania, Olanda, Belgia, Franta, Anglia, Suedia, Norvegia. • Apartamentele sunt dotate cu bucatarie, baie, masina de spalat si internet Wi-Fi, dar nu uitati sa va aduceti propriile lenjerii de pat. Cazarea gratuita este oferita in apartamentele companiei. • Camionul va fi preluat de catre unul dintre colegii dumneavoastra . NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Cerinte

Conditii de selectie: • • Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 Tone incarcat) -se transporta coletarie. Se accepta atat persone fara experienta, dar talentate care stiu sa conduca tirul, cat si persoane cu experienta • Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa • Cunostinte medii de limba engleza

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

56 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja