Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Soferi Tir, UK Nr. Pozitii: 5 Data inceperii: imediat Profil candidat: Cunostinte de limba: Engleza - comunicativ-avansat Disponibilitate pentru testare/proba in UK – suportata de catre candidat; Experienta in condus tir cu volan pe partea dreapta; Minim 2 ani experienta recenta Permis de conducere cat. C si CE, card tahograf. Oferta: Salariul: 2200 – 3150 euro net/ luna Contract pe perioada nedeterminata Program de lucru 5 zile/saptamana ,exista posibilitatea de a efectua ore peste program.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja