Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi de autobuz pentru o firma din Germania, interesati de un contract de munca LEGAL in Germania, DIRECT cu angajatorul german. Conditie principala: limba germana nivel MEDIU DE CONERSATIE !!! Avantajele dumneavoastra: - NU PERCEPEM NICIUN FEL DE TAXE DE MEDIERE SAU COMISIOANE! - NU impunem si nici NU asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania; plecarile se fac pe cont propriu! CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - permis de conducere categoria D - atestat pentru transport persoane - limita de varsta: 45 ani - disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ BENEFICII: - Contract de munca LEGAL pe perioada de 6 luni (pentru inceput) direct cu angajatorul german - Loc de munca sigur si stabil - Tipul de activitate se desfasoara in Germania, in zonele: Munchen, Lahr si Offenburg - Salariul de baza: 1900 Euro NET/luna - Programul de lucru difera de la fiecare companie de transport la alta - Se lucreaza in schimburi (si la sfarsit de saptamana) - Orele suplimentare sunt posibile, dar NU trebuie depasit timpul permis pentru condus (avantajul este ca tarif zonal este foarte bun!) - Asigurare medicala - cazare asigurata contra-cost - dreptul la o locuinta (chirie) proprie în Germania - dreptul la o alocatie pentru copii minori sau studenti

Cerinte

CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - permis de conducere categoria D - atestat pentru transport persoane - limita de varsta: 45 ani - disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ BENEFICII: - Contract de munca LEGAL pe perioada de 6 luni (pentru inceput) direct cu angajatorul german - Loc de munca sigur si stabil - Tipul de activitate se desfasoara in Germania, in zonele: Munchen, Lahr si Offenburg - Salariul de baza: 1900 Euro NET/luna - Programul de lucru difera de la fiecare companie de transport la alta - Se lucreaza in schimburi (si la sfarsit de saptamana) - Orele suplimentare sunt posibile, dar NU trebuie depasit timpul permis pentru condus (avantajul este ca tarif zonal este foarte bun!) - Asigurare medicala - cazare asigurata contra-cost - dreptul la o locuinta (chirie) proprie în Germania - dreptul la o alocatie pentru copii minori sau studenti

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja