Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

Recrutăm ŞOFERI de camion (până în 40 Tone) pt lunile ianuarie-februarie cu experienţă pe camion cu prelată pentru o firmă angajatoare din Austria, care se află la graniţa cu Germania. Se lucrează pe Austria, Germania şi Elveţia Se oferă contract de muncă în Austria, legal pe termen determinat/nedeterminat! Salariu cuprins între 2200 – 2500 Euro NET/Lună Se cumulează astfel: ore lucrate+diurne+sporuri. In principiu, un angajat poate cumula toate sporurile si diurnele in functie de calificari si incadrari. Chirie în Austria asigurată contra-cost Asigurare medicală şi asigurare de pensie Dreptul la concediu Se beneficiază de alocaţie minori/studenţi Dreptul la şcolarizare pentru anumite etape profesionale

Cerinte

CERINŢE - lb germana sau engleză* - nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - experienţă pe camioane - permis de conducere categoriile: C si E - flexibilitate - card tahograf valabil pana in 2017 - Modul C95 - Atestat pentru marfă - ADR

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai