Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Firma italiana de transporturi si logistica cu peste 40 ani di activitate, cu sediul românesc la Pitești, caută șoferi de camion din toată țara cu sau fara experienta pentru transporturi naționale si in comunitate. Cerințe Permis de conducere C+E Atestat profesional pentru transport marfa Minim 3 ani de experienta pe TIR Firma noastră oferă transport si cazare gratuită către sediul firmei, condiții de lucru optime. Salariu atractiv, adecvat in baza experienței cu posibilități de creștere. Firma noastră este in posesia de 2000 de camioane, cu importanți clienti ca IKEA, Decathlon, McDonald si alții, suntem in continua creștere deci avem nevoie mereu de mulți șoferi. Daca aveți prieteni sau cunostinte care ar putea fi interesați spune-ți si lor de aceasta oportunitate Pentru orice informație nu ezitați sa sunați la nr tel 0799 724 064 0732 120 297

Cerinte

Permis de conducere C+E Atestat profesional pentru transport marfa Minim 3 ani de experienta pe TIR Cunostinte baza o limba straina, preferabil italiana

50 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai