Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi cu minim 5 ani experienta, vorbitori ai limbii engleze(nivel mediu) pentru a efectua activitati de transport marfa. Este necesar sa aplicantii sa posede permis auto categoria CE. Oferta: salariu 10GBP/ora pentru munca pe timp de zi si 12 euro/ora pentru munca pe timp de noapte, 50 ore/lucru pe saptamana, cazare asigurata contra cost(55 GBP pe saptamana) Aplicantii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, foto color, copie scanata a permisului auto, copie scanata a dovezilor privind vechimea in munca.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - soferi, cu experienta de minim 5 ani pe post similar - permis auto categoria CE - cunostinte de limba engleza nivel mediu - seriozitate - lipsa antecedente penale - disponibilitate de prezentare la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

20 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja