Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

BRAINS CONSULTING recruteaza pentru clientul sau: Soferi C+E - UK Locatie: EVESHAM, UK Zone in care se lucreaza: Liverpool –Southampton – Evesham – Derby/Hilton –Huntingdon- Spalding - Birmingham. Camioane noi

Cerinte

Cerinte: - Experienta C+E minim 1 an; - Permis C+E, atestat marfa, card tahograf; - Nivel conversational de limba engleza; - Disponibilitatea de a incepe munca imediat. Beneficii: - Contract tip SELF EMPLOYED ( se ofera consultanta gratuita pentru intocmirea actelor ); Intocmirea actelor se face de catre un contabil autorizat si costa 100 GBP, bani care se retin din venitul realizat pe prima saptamana de lucru; - Venit incepand cu 135 GBP/ zi + 25 GBP / noapte (daca este cazul ) - Plata orelor suplimentare; - Venit saptamanal NET: 500- 600 GBP - Se doarme la cazare ( 75 GBP /sapt ) - Numar de ore lucrate pe zi 10-12 ( ora de condus + ora de incarcare descarcare) Brains Consulting nu percepe taxe sau comisioane de la aplicanti!

15 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai