Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

NU PERCEPEM COMISIOANE SAU TAXE DE MEDIERE! LOCURI DE MUNCĂ STABILE CU SALARII ATRACTIVE! Recrutăm în luna noiembrie, ŞOFERI de camion cu remorcă - transport marfă - pentru o firmă de logistică din Austria. Se efectuează încărcarea/stocarea şi transportul de marfă în Vorarlberg, Tirol, Elveţia sau Sudul Germaniei. BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ: - Contract de munca pe perioada nedeterminată direct cu angajatorul austriac: - Şcolarizare pentru anumite etape profesionale; - Salariul de bază se cumuleaza astfel: ore lucrate + diurne + sporuri. În principiu, un angajat poate cumula toate sporurile şi diurnele în funcţie de calificări şi încadrări. !!! Se poate ajunge la 2500 Euro NET/Lună !!! - Cazare: se oferă nr de contacte către proprietarii de chirii in Austria - Asigurare medicală; - Asigurare de pensie; - Concediu legal de odihnă plătit după 6 luni.

Cerinte

CERINŢELE ANGAJATORULUI: - lb germana nivel mediu de conversatie (B1) OBLIGATORIU - disponibilitate pe minim 8 luni de a lucra in Vorarlberg (Austria) - permis de conducere categoriile C si E - card tahograf valabil pana in decembrie 2017 - Modulul C 95 - Atestat pentru marfă (valabil până în decembrie 2017) - disponibilitate de a lucra 2 sâmbete/Lună - AVANTAJ cei cu practica in conducerea cu remorca! - disponibilitatea de deplasare cu maşina proprie constituie un AVANTAJ personal!

20 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai