Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU percepem niciun fel de comisioane sau tarife de mediere! NU impunem si nici asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania! Firma PERSONAL INTER AVANT, cauta pentru o firma colaboratoare din Germania, SOFERI DE CAMION pentru transport de containere tip rola in zona Bad Tolz. CERINTE: - limba germana nivel MEDIU de conversatie OBLIGATORIU - experienta in domeniu (minim 2 ani) - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie - OBLIGATORIU - BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu angajatorul german - salarizare: 9,61 Euro brut/ora + 25 Euro net diurna/zi lucratoare - cazare asigurata din partea firmei germane contra-cost - asigurare medicala platita de catre firma germana - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania.

Cerinte

Firma PERSONAL INTER AVANT, cauta pentru o firma colaboratoare din Germania, SOFERI DE CAMION pentru transport de containere tip rola in zona Bad Tolz. CERINTE: - limba germana nivel MEDIU de conversatie OBLIGATORIU - experienta in domeniu (minim 2 ani) - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie - OBLIGATORIU - BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu angajatorul german - salarizare: 9,61 Euro brut/ora + 25 Euro net diurna/zi lucratoare - cazare asigurata din partea firmei germane contra-cost - asigurare medicala platita de catre firma germana - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania.

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja