Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

NU percepem niciun fel de comisioane sau tarife de mediere! NU impunem si nici asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania! Firma PERSONAL INTER AVANT, cauta pentru o firma colaboratoare din Germania, SOFERI DE CAMION pentru transport de containere tip rola in zona Bad Tolz. CERINTE: - limba germana nivel MEDIU de conversatie OBLIGATORIU - experienta in domeniu (minim 2 ani) - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie - OBLIGATORIU - BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu angajatorul german - salarizare: 9,61 Euro brut/ora + 25 Euro net diurna/zi lucratoare - cazare asigurata din partea firmei germane contra-cost - asigurare medicala platita de catre firma germana - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania.

Cerinte

Firma PERSONAL INTER AVANT, cauta pentru o firma colaboratoare din Germania, SOFERI DE CAMION pentru transport de containere tip rola in zona Bad Tolz. CERINTE: - limba germana nivel MEDIU de conversatie OBLIGATORIU - experienta in domeniu (minim 2 ani) - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie - OBLIGATORIU - BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu angajatorul german - salarizare: 9,61 Euro brut/ora + 25 Euro net diurna/zi lucratoare - cazare asigurata din partea firmei germane contra-cost - asigurare medicala platita de catre firma germana - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania.

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai