Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Plecari in octombrie !! • Compania va poate ajuta cu cazarea contra cost • Va oferim full induction si training • Puteti inchiria vehiculul de la companie • Decontarea combustibilului • Greutatea maxima a coletelor este 25 kg • Nu se fac colectari de colete • Suntem la dispozitia dvs. Pentru orice nelamurire sunati la nr. de telefon disponibile pe site-ul nostru. Despre rolul soferului: • Toate rutele sunt pregatite in GPS si coletele etichetate in functie de ordinea opririlor

Cerinte

• Cazierul Auto curat si un test pentru droguri si alcool va fi facut ( daca nu veti trece aceste teste nu veti putea lucra) • Se accepta permise de conducere de UK sau UE • Trebuie sa aveti maxim 6 puncte pe carnetul de conducere ( fara sanctiuni din cauza conducerii sub influenta alcolului sau fara asigurare) • Varsta minima 25 de ani, carnetul de conducere de cel putin 2 ani vechime • Varsta maxima 45 de ani, • Limba engleza la nivel de baza este obligatorie ! • Puteti lucra cu Van-ul (Duba) dvs. Sau puteti inchiria de la Companie Se accepta doar Vanuri (Dube) nu si masini pentru pasageri • Daca veti inchiria Vanul (Duba ) de la Companie, va trebui sa va schimbati carnetul de conducere in Marea Britanie

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai