Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Angajator privat din Cipru - spalatorie/ curatatorie din Cipru, prin reprezentantul sau din Romania - firma autorizata - ofera patru locuri de munca pentru o perioada minima de 1 an, cum posibilitati de prelungire pana la 8 ani, in jobul de sofer - camion 7,5 tone. Se transporta : masinile/ utilajele spalatoriei. Se ofera : cazare - doua persoane intr-o camera, bucatarie utilata complet, salariu de 1000 E /luna net. Asigurarile sociale si medicale sunt achitate de angajator. Conditii de acceptare a aplicatiilor : varsta minima 35 ani - maxima 48 ani, persoane fara vicii, seriozitate maxima la locul de munca ca si buna interactionare cu ceilalti colegi la locul de cazare, detinatori de pasaport romanesc biometric. Plecarea : in maxim 5 zile dupa primirea unui aviz favorabil privind persoana aplicantului. Documente necesare pentru constituirea unui dosar in forma primara : - copia ID sau pasaport - copia permis de conducere - CV detaliat - fotografie corp intreg Ulterior, dosarul va fi completat de : cazierul judiciar si atestarea medicala. Rugam maxima seriozitate in constituirea de aplicatii. Termen de constituire aplicatii : 5 septembrie i 2017

Cerinte

Conditii de acceptare a aplicatiilor : varsta minima 35 ani - maxima 48 ani, persoane fara vicii, seriozitate maxima la locul de munca ca si buna interactionare cu ceilalti colegi la locul de cazare, detinatori de pasaport romanesc biometric. Cunoasterea limbii engleze si/sau greaca nu este obligatorie dar constituie un avantaj,

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane