Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

SC CONDOR CONCEPT CONSULTING SRL recruteaza pentru unul dintre clientii sai agenti de vanzari, soferi categoria B, lucrator depozit si vanzatoare. Se ofera pachet salarizare avantajos, transport, prime de sarbatori, diurne pentru soferi si agenti de vanzari. Asteptam cv-urile dumneavoastra la adresa de email.

Cerinte

Esti candidatul ideal daca: -ai bune abilitati de ascultare si comunicare; -esti o persoana dinamica, proactiva; -ai capacitatea de a intelege nevoile clientului si de a-i propune cele mai potrivite solutii; - incheierea contractelor si urmarirea derularii acestora si a platilor; -ai minim studii liceale (studiile universitare finalizate reprezinta un avantaj) -detii bune abilitati de lucru cu calculatorul (MS Office, Outlook etc) -pentru Agent vanzari Teren - este necesar permis conducere cat B vechime minim 2 ani;

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai