Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: - salariu lunar fix (indiferent de nr. de km), stabilit in functie de experienta (1000E/1500E/peste 1500E) - sporuri la salariu: a sasea zi lucrata; fiecare saptamana lucrata peste cele 8 saptamani - cazare asigurata GRATUIT de companie (in apartamentele firmei situate in diverse tari europene) - se deconteaza cheltuielile facute pentru obtinerea actelor medicale - companie cumpara un bilet de avion pe ruta RO-DK, doar dus - se ofera BONUS daca ne recomandati soferi cu experienta - mediu de lucru civilizat, tratament respectuos IMPORTANT: Compania doreste sa angajeze foarte multi soferi, prin urmare va puteti anunta cunostintele (de asemenea soferi de TIR) pentru a putea candida si pleca odata cu dvs. Cu siguranta sederea intr-o tara straina este mai placuta si mai usoara daca sunteti alaturi de persoane cunoscute

Cerinte

Persoanele care doresc si pot incepe sa lucreze IMEDIAT sunt rugate sa depuna chiar acum un CV complet pentru a putea primi informatii detaliate. DACA NU INDEPLINITI ABSOLUT TOATE CERINTELE DE MAI JOS SAU DACA NU PUTETI ORI NU VRETI SA INCEPETI MUNCA IMEDIAT, VA ROG SA IGNORATI ACEST ANUNT! Multumesc. Cerinte: - permis de conducere C+E - certificat ADR: se poate prezenta si dupa primele 8 saptamani de munca (mai exact, in prima zi de reluare a activitatii). - cartela conducatorului auto - certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto - de preferat, experienta in conducerea autovehiculelor de tonaj mare (cap tractor+semi-remorca) ***cei cu experienta pot fi angajati fara a sustine proba practica in Romania ***cei fara experienta trebuie sa faca dovada ca sunt buni soferi prin sustinerea unei probe practice in Romania ***cine doreste sa lucreze in echipaj trebuie sa faca dovada ca are abilitati de sofer si capacitatea de a invata rapid sa conduca singur - cunostinte minime de limba engleza sau germana sau franceza, in special cuvinte/expresii folosite in meseria de sofer

50 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja