Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

Acest anunt se adreseaza soferilor profesionisti de TIR care indeplinesc toate cerintele de mai jos. Pentru a primi pe loc oferta de munca detaliata, depuneti chiar acum un CV complet: NUMELE DATA NASTERII NR DE TELEFON VALABIL ADRESA DE EMAIL LOCALITATE DOMICILIU EXPERIENTA DETALIATA ACTE DETINUTE LIMBA STRAINA CUNOSCUTA DE DVS. Beneficii: - salariul lunar de baza este fix (indiferent de nr. de km), stabilit in functie de experiență si abilități (sunt 3 grile de salarizare in euro: 850/1471/peste 1471) - sporuri la salariul de baza: 1. a sasea zi lucrata 2. fiecare saptamana lucrata in plus, peste cele 8 saptamani cat se sta pe Comunitate - cazare asigurata GRATUIT de companie (in apartamentele/casele firmei situate in diverse tari europene) - se deconteaza cheltuielile facute pentru obtinerea actelor medicale - compania cumpara un bilet de avion, doar dus - se ofera BONUS daca ne recomandati soferi cu experienta - se ofera sprijin total la intocmirea dosarului de angajare - in cazuri speciale (familii fara venit), se deconteaza si alte cheltuieli - mediu de lucru civilizat, tratament respectuos - plecari saptamanale

Cerinte

Cerinte: - permis de conducere C+E - certificat ADR: se poate prezenta si dupa primele 8 saptamani de munca (mai exact, in prima zi de reluare a activitatii). - cartela conducatorului auto - certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto - cunostinte minime de limba engleza sau germana sau franceza, in special cuvinte/expresii folosite in meseria de sofer ***cei cu experienta pot fi angajati fara a sustine proba practica in Romania ***cei fara experienta sau incepatori trebuie sa faca dovada ca sunt buni soferi prin sustinerea unei probe practice in Romania (Cluj-Napoca, Suceava sau Constanta)

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai