Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam doi tineri cu permis de conducere categoria B, experienta in conducerea autovehiculului si cunostinte de limba germana, nivel de baza, pentru a lucra in cadrul unei pizzerii cu livrare la domiciliu din zona orasului german Mannheim. Proprietar este o familie originara din Romania, stabilita de multi ani in Germania si lucreaza cu personal din Romania. Oferta: - contract pe perioada nedeterminata; - cazare asigurata contracost de angajator (maximum 200 de euro); - masa asigurata gratuit de angajator; - 1200 euro salariu net in prima luna, apoi 1400 euro net lunar daca raspunde exigentelor postului.

Cerinte

- seriozitate, indemanare, - permis categoria B si experienta in conducerea autovehiculului; - cunostinte de limba germana, nivel de baza; - fara probleme medicale; - fara antecedente penale sau rutiere; - pasiune si implicare in munca 100%; - disponibilitate pe termen lung.

3 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja