Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Rentacred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de soferi cu permis de conducere categoria B. Locurile de munca sunt in cadrul unui parc de distractii din Irlanda . Angajatorul ofera cazare gratuit , in rulote conditionate ( racordate la apa, electricitate , spatiu de odihna ) Salarizarea este de 350 de euro pe saptamana si se plateste la fiecare sfarsit de saptamana lucrata. Program de lucru : se lucreaza 10 ore / zi , 6 zile pe saptamana, 1 zi va fi libera pentru odihna. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe adresa de email a firmei noastre, sau pot veni la sediu : Tulcea , Str.Pacii,Nr.3,Bl.S2,Sc.B.

Cerinte

Permis de conducere categoria B, Cunostintele limbii engleze constituie avantaj, Stare de sanatate buna, Fara antecdente penale, Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutori,

4 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai