Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi posesori permis categoria CE pentru lucru la circ din Irlanda. Contractul se va incheia pentru durata sezonului de spectacole 2015, cu posibilitate de rechemare in sezonul urmator. Atributii: realizeaza activitati de transport in perioada in care circul se muta dintr-o locatie in alta.In restul timpului vor executa si munci necalificate(exemplu: montare/demontare cupola circ, alte activitati conform indicatiilor conducerii.) Se asigura cazare in rulota/vagon de circ, se asigura gratuit masa. Salariul se plateste saptamanal, in cuantum de 290 euro/saptamana net. Programul de munca nu este fix, depinde de necesitatile legate de organizarea spectacolelor. Plecarile la post sunt sigure si garantate. Asteptam aplicatiile dvs inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minimale obligatorii: - permis auto categoria CE; - cunostintele de limba engleza nu sunt obligatorii insa prezinta avantaj - experienta de lucru pe camion cu remorca - seriozitate - adaptabilitate la conditiile specifice lucrului la circ - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja