Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru plecare imediata la post un numar de 7 soferi, posesori permis auto categoria CE. Soferii vor lucra la circuri si parcuri de distractie aflate in diverse locatii din Marea Britanie.Se asigura contract pe durata sezonului de spectacole:pana in luna noiembrie 2014. Atributii: vor efectua activitati de transport in perioada in care circul se muta dintr-o locatie in alta, iar in restul timpului vor ajuta ceilalti lucratori la montare demontare cupola, curatenie, suport artisti etc. Salariul va fi primit in fiecare saptamana, 200 GBP net(bani in mana).Gratuit se va asigura si cazare in rulota sau vagon. Programul de lucru se va stabili in functie de graficul spectacolelor. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Se pot obtine realatii inclusiv la nr. de telefon al firmei publicat in dreptul anuntului.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - permis auto categoria CE; - varsta maxima 45 ani( soferul repartizat pentru Lutton) - disponibilitate pentru lucru in alt regim decat programul fix - experienta ca sofer conform categoriei permisului - nu este obligatorie cunoasterea limbii engleze, insa prezinta avantaj in relatia cu angajatorii - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii - acceptarea conditiilor recrutorului

7 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja