Acest anunt a expirat la data: 06.06.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta soferi categoriile C+E pentru sezonul de spectacole 2014 la un circ din Marea Britanie. Vor conduce camioane mari-gen TIR, iar in perioada in care circul nu se deplaseaza dintr-o locatie in alta vor realiza si alte activitati; de exemplu montare/ demontare circ.Se ofera contract garantat pana la finele sezonului de spectacole(nov 2014) cazare in rulota de circ asigurata gratuit, salariu net saptamanal 225 GPB.

Cerinte

Se cauta soferi categoriile C+E pentru sezonul de spectacole 2014 la un circ din Marea Britanie. Vor conduce camioane mari-gen TIR, iar in perioada in care circul nu se deplaseaza dintr-o locatie in alta vor realiza si alte activitati; de exemplu montare/ demontare circ.Se ofera contract garantat pana la finele sezonului de spectacole(nov 2014) cazare in rulota de circ asigurata gratuit, salariu net saptamanal 225 GPB.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare