Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Târg de Locuri de Muncǎ pentru Şoferi în UK Sâmbǎtǎ, 2 Iulie 2016, la ora 10:00, va avea loc Târgul de Joburi pentru recrutare Şoferi, categoriile B şi D, pentru Companii de Taxi şi Autobuze din UK. Târgul este organizat într-una din Sǎlile de Conferinţǎ ale Hotelului Ibis din Constanţa. Beneficii: - Salarii cuprinse între 1600 £ şi 3000 £ / lunǎ - Zbor şi transfer asigurat pânǎ la locul de muncǎ - Cazare asiguratǎ pentru primele 3 luni - În unele locaţii, 5 GBP/zi acordaţi pentru mâncare pânǎ la începerea lucrului - Instructaj gratuit în vederea obţinerii licenţierii - Maşinǎ de serviciu servisatǎ şi nu mai veche de 5 ani - Alte beneficii în funcţie de angajator Detalii la: cantemirm[arond]yahoo[punct]com Vǎ invitǎm la Târgul de Joburi pentru comunicare detalii, prezentarea programului precum şi a locaţiilor disponibile din UK.

Cerinte

Aplicanţii trebuie sǎ aibǎ: - 25 ani împliniţi, - sǎ cunoascǎ limba Englezǎ, - sǎ nu aibǎ antecedente penale si mai mult de 6 puncte de penalizǎri auto inscrise in Carnetul de Conducere.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja