Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Ideal Candidate Pentru clientul nostru, companie de transport marfuri, angajam in Olanda (Venlo, Dronten) SOFERI PROFESIONISTI (C+E), vorbitori de lb. engleza si experienta in domeniu. Job description ​Descriere: Transport de marfa pe teritoriul Olandei (plecare din Venlo, posibil si Dronten), uneori si catre Germania. Se transporta produse la 2-4 grade celsius, legume, in principal. Se participa la descarcare si incarcare marfa Programul de lucru este in principiu de la ora 18.00 - 03.00. Se asigura cazare de la Eastmen (casa inchiriata), uneori se va dormi si in cabina. Se ofera: Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta Eastmen în lb. romana Salariu atractiv, plata saptamanala in EUR Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit - asigurata de Eastmen. Nota: Doar ocazional se va dormi si in cabina.

Cerinte

Cerinte: Obligatoriu permis de conducere categoriile C-E- cf cod comunitar 95 Experienta in trasportul frigorific reprezinta avantaj Atestat de transport marfa reprezinta avantaj Aspect prezentabil, disponibilitate pentru lucru in timpul noptii si incepere urgenta a muncii in Olanda disponibilitate de a participa la incarcat si descarcat atunci cand este cazul Cunostinte de limba Engleza nivel conversational

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai