Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

Organizam interviu de angajare pentru soferii incepatori si cu experienta posesori ai permisului de conducere categoria C+E in CONSTANTA , Str. Sarmizegetusa nr. 35, etaj 3 in ziua MIERCURI - 27.09.2017 intre orele 09:00-17:00. - Luni-Vineri intre 09:00-17:00. OFERTA SALARIALA: − Salariu competitiv − Contract de munca semnat si declarat in Romania − Posibilitate de castig suplimentar prin efectuarea orelor in ture de noapte − Program de lucru de 8 saptamani pe camion cu 3 saptamani acasa ( concediu platit ) BENEFICII: − Cazarea asigurata si platita de angajator in perioadele de repauz ( nu se doarme in cabina ci la cazari oferite de angajator ) − Bilet de avion asigurat si platit de angajator − Asigurare medicala inclusa − Asistenta tehnica permanenta pentru probleme de serviciu − Training la angajare − Angajatorul ofera echipament de lucru ( jacheta, vesta, incaltaminte )

Cerinte

CERINTE: − Posesor permis auto cat. C+E dar si ADR colete − Experienta in domeniu nu este necesara, insa este un avantaj pentru cei care o detin - Cunoasterea unui limbi straine ( engleza - prezinta avantaj ) - Atitudine pozitiva - NON ALCOOL

10 pozitii disponibile