Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. infomunca S.R.L. recruteaza soferi distributie Coca-Cola Cluj-Napoca Nu percepem nici un comision! Ce se ofera: Salariu incadrare 1700 lei brut la care se adauga urmatoarele: - Comision livrari bulk valoare 0,02 lei per bax livrat - Comision non bulk valoare 0,05 lei per bax livrat - Ore suplimentare 200% - Spor weekend 150% - 19 tichete masa de 9,57 lei - Bonusuri in functie de performante Venitul net aproximativ pe luna ar fi de 3000 lei. - Contract pe perioada nedeterminata -transport gratuit oferit de companie Descrierea atributiilor: - Preluarea comenzilor din depozit conform avizelor - Livrarea comenzilor catre clienti - Respectarea traseului de livrare zilnica la clienti - Verificarea facturilor, avizelor pregatite - Predarea comenzilor catre clienti - Predarea facturilor livrate in fiecare zi pe baza raportului de livrare, depune banii incasati la casierie

Cerinte

Candidatul ideal: - Experienta in domeniu sau domeniu asemanator de sofer distributie reprezinta avantaj - Detinatori de permis categoria B, C - Sociabil, comunicativ, cu spirit de echipa - Disponibil la un program de lucru prelungit

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai