Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. Recruteaza soferi de TIR pentru comunitate fara experienta Nu se cere experienta, dar se cer cunostinte de limba Engleza la un nivel conversational!!! Se va da totusi o proba practica in Romania sa vedem ce cunostinte ati dobandit pana acum (aceasta proba nu este eliminatorie, dar este obligatorie!) Oferta: -Angajatorul ofera un curs de 3 saptamani in Danemarca, unde soferul va invata tot ce este necesar pentru a putea lucra in echipaj -In perioada de curs soferul va si lucra si va primi diurna de 20 Euro/ zi calendaristica+ 1675 Lei Brut/luna -Salariul in Lei se da lunar indifferent ca soferul este in cursa sau este in vacanta in Romania -Daca soferul pleaca mai repede de 5 luni dupa perioada de training i se va retine suma 1100 euro (suma platita de angajator pentru acest curs) -Programul de lucru va fi de 8 saptamani cu 3 saptamani -Se transporta marfa generala in Europa -Cazarea este oferita gratuit de catre angajator -Biletul de avion este platit de catre angajator

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru a putea aplica pentru aceasta oferta sunt urmatoarele: -Nu se cere experienta, dar trebuie sa vorbiti limba Engleza la un nivel conversational -Persoana serioasa, punctuala -Comportament respectuos

20 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja