Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ai carnet de conducere C+E ? Stii sa conduci dar nimeni nu te angajeaza din cauza lipsei de experienta sau pentru ca nu stapanesti bine o limba straina? Noi te putem ajuta! Angajator important din Danemarca angajeaza soferi profesionisti pe baza unui test practic de condus, sustinut pe 23 Aprilie in Constanta sau pe data de 07 Mai in Cluj- Napoca. Nu se cere experienta sau limba straina! Oferta: - Veti avea carte de munca in Romania - Salariu: minim pe economie in Romania + diurna =1500 de euro net/luna - Se transprta marfa generala in toata Europa - Cele mai noi si moderne camioane - Program de lucru : 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit (cu salariul pe Romania). - Cazare GRATUITA in centre speciale de odihna din Europa (nu se doarme in cabina! ) - Asigurare medicala - Bilet de avion platit de angajator

Cerinte

-Permis BCE -atestate valabile - card tahograf - ADR (de colete) Limba straina nu este necesara, dar constituie un avantaj. De asemnea nu se cere experienta!

25 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja