Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

Eşti şofer profesionist şi îţi doreşti să ai un loc de muncă stabil şi bine plătit în Austria? La acest moment avem locuri disponibile pe: - camion cu remorcă; - camion cu prelată; - camion cu macara. Se lucrează 3 luni în Austria cu 2 săptămâni concediu de odihnă. Apelează la noi şi te putem ajuta să obţii un asemenea job! NU PERCEPEM TAXE PENTRU MEDIERE SAU ALT GEN DE COMISION! Condiţii oferite: - contract de muncă pe durată nedeterminată direct cu angajatorul austriac; - salariu cuprins între 1900 - 2200 Euro net/lună; - cazare asigurată (contra-cost); - asigurare medicală şi drepturi sociale depline!

Cerinte

Cerinţe obligatorii: - cunoaşterea limbii germane la nivel mediu conversaţional (A2 - B1); - experienţă în domeniu; - flexibilitate; - permis conducere cat. C+E - permis pentru macara (avantaj) - card tahograf + atestat C95 valabil până în 2018 inclusiv - disponibilitatea de plecare cu maşina personală constituie un avantaj major!

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane