Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

Eşti şofer profesionist şi îţi doreşti să ai un loc de muncă stabil şi bine plătit în Austria? La acest moment avem locuri disponibile pe: - camion cu remorcă; - camion cu prelată; - camion cu macara. Se lucrează 3 luni în Austria cu 2 săptămâni concediu de odihnă. Apelează la noi şi te putem ajuta să obţii un asemenea job! NU PERCEPEM TAXE PENTRU MEDIERE SAU ALT GEN DE COMISION! Posturile sunt disponibile începând cu IANUARIE 2018. Condiţii oferite: - contract de muncă pe durată nedeterminată direct cu angajatorul austriac; - salariu cuprins între 1900 - 2200 Euro net/lună; - cazare asigurată (contra-cost); - asigurare medicală şi drepturi sociale depline!

Cerinte

Cerinţe obligatorii: - cunoaşterea limbii germane la nivel mediu conversaţional (A2 - B1); - experienţă în domeniu; - flexibilitate; - permis conducere cat. C+E - permis pentru macara (avantaj) - card tahograf + atestat C95 valabil până în 2018 inclusiv - disponibilitatea de plecare cu maşina personală constituie un avantaj major!

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai