Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta soferi pentru masini (autoutilitare) de salubritate - pentru o firma din Germania, interesati de un contract de munca in Germania pe o perioada nedeterminata de timp cu toate drepturile! CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - permis de conducere categoriile C sau CE - Disponibilitate de a conduce o masina cu volan pe partea dreapta - C95 Module - Atestat pentru marfa - disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ BENEFICII: - Contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - Loc de munca sigur - Tipul de activitate se desfasoara in Germania, in zona: Raum Regen - Raum Deggendorf - Asigurare medicala - Salariul de baza: 9, 61 Euro brut/ora + 20 Euro/zi diurna (pentru chirie si utilitati personale) - cazare asigurata Locurile de munca sunt disponibile si asteapta sa fie ocupate! Tarif de mediere ZERO la plecare !!!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta soferi pentru masini (autoutilitare) de salubritate - pentru o firma din Germania, interesati de un contract de munca in Germania pe o perioada nedeterminata de timp cu toate drepturile! CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - permis de conducere categoriile C sau CE - Disponibilitate de a conduce o masina cu volan pe partea dreapta - C95 Module - Atestat pentru marfa - disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ BENEFICII: - Contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - Loc de munca sigur - Tipul de activitate se desfasoara in Germania, in zona: Raum Regen - Raum Deggendorf - Asigurare medicala - Salariul de baza: 9, 61 Euro brut/ora + 20 Euro/zi diurna (pentru chirie si utilitati personale) - cazare asigurata

20 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja