Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG din Germania cauta urgent soferi pentru zona Emden. Descrierea postului: Noile autoturisme din gama Volkswagen trebuie incarcate in port si parcate pe vapor. Autoturismele ajunse pe vapor trebuie asigurate pentru transport. Beneficii: -Salariu la ora: 9 € /ora brut. -Salariu lunar net aprox. : 1.100 € -se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata - prime de concediu si de Craciun oferite dupa perioada de proba de 6 luni -echipament de munca -consiliere in limba romana -cazare in camera de tip single, cu bucatarie si baie inclusa in valoare de 250 € ( la cald)- nu se cere cautiune iar chiria se trage din salariu.

Cerinte

-cunostinte medii de limba germana -apt de munca din punct de vedere medical -permis de conducere- cat. B, cu vechime de min. 2 ani -sa fie de incredere si disponibil la un program de munca flexibil -sa-si asigure transportul pe propriile cheltuieli pana in Germania (detinerea unei masini personale reprezentand un avantaj)

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

4 pozitii disponibile 61 persoane au aplicat deja