Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi profesionisti, posesori permis auto categoria CE pentru a efectua activitati de transport legume-fructe.Contractul se3 va incheia pentru o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Angajatorul asigura gratuit cazarea. Salariul se plateste dupa cum urmeaza: 7 euro/ora net(bani in mana).Primul salariu va fi primit dupa doua saptamani de munca. Se vor lucra saptamanal 6 zile, o zi pe saptamana este libera. Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV detaliat, redactat in limba engleza.Plecarile sunt sigure si garantate!

Cerinte

- limita de varsta pana in 50 ani; - permis auto categoria CE - cunostinte de limba engleza, nivel mediu/avansat - experienta pe post similar - seriozitate - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

3 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja