Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Anagajator important din Danemarca angajeaza soferi profesionisti categoria C+E! Pot fi angajati si soferi incepatori, ce nu cunosc vreo limba straina! Principalul criteriu este sa treaca un test de condus, in urma caruia va fi angagat in cel mai scurt timp! Se va sustine un test de conducere pentru soferi profesionisti in data de 23.04.2016 in orasul CONSTANTA si in data de 07.05.2016 in Cluj-Napoca. Oferta: -Angajarea se face in Romania -Se transporta marfa in toata Europa -Cele mai noi si moderne camioane -Programul de lucru este de 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit( cu salariul net minim din Romania) -Timpul de lucru este in conformitate cu reglementarile UE -Se lucreaza pe camion, iar timpul de odihna se face in unul din centrele speciale de odihna din Europa (Nu se doarme in cabina). Aceasta cazare este GRATUITA si echipata. -Primiti echipament de lucru: jacheta, vesta, incaltaminte -Se face un training la angajare -Beneficiati de asistenta tehnica 24 de ore in orice problema de serviciu Salariu: 1500 Euro Turele de noapte se platesc suplimentar• Biletul de avion este platit de angajator• Asigurare medicala

Cerinte

Cerinte: -Nu se cere experienta, dar este obligatoriu sa treceti un test practic de condus -Respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna -Atitudine pozitiva si serviabila fata de client -Comportament respectuos in general -Nu se cere sa stiti o limba straina -Limba Engleza, Franceza sau Rusa la nivel minim conversational reprezinta avantaj

25 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja