Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Sofer Tir transport marfa in tara din locatiile Bacau si Onesti Transporta marfa in baza documentelor insotitoare la fiecare client de pe ruta alocata Raspunde de integritatea marfurilor preluate din firma pana la livrare, cat si de marfurile preluate de la furnizori pana la sediul firmei Respecta procedurile de securitate

Cerinte

Minim 10 clase Permis conducere B,C,E Card tahograf, atestat transport marfa Experienta sofat minim 3 ani Beneficii Oferite Salariu sofer Distributie 1.800 RON Sofer Tir 3.000 - 4.000 RON Bonusuri de pana la 500 lei in functie de performanta Beneficii extrasalariale: prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai